Web Developer

Atlas Slovenska

Aplikácia Mini-Atlas Slovenska
 
Tento semestrálny projekt ponúka informácie o Slovenku, slovenských (okresných) mestách, zvieratách, riekach i pohoriach slovenska.
 
Pri štarte sa spustí mód Európa, v ktorom sa dá vybrať náhľad na Európu z vesmíru cez deň i v noci. Do módu Slovensko sa dostaneme, keď nájdeme na mape Európy správnu polohu Slovenskej Republiky.
 
 
V móde Slovensko si môžeme prečítať zaujímavosti o tejto krajine a tiež prečítať informácie o okresnýh mestách. Vidíme tu aj náhľad na historické pamiatky miest a taktiež mestské erby.
 
 
V ponuke HĽADAJ si môžeme zvoliť či chceme hľadať mesto, rieku alebo pohorie. Ak sa nami zadaný názov v databáze nenachádza vypíše sa chybová hláška. V helpe si môžeme pozrieť obsah databázy.
 
 
Príklad nájdenáho a vykresleného pohoria:
 
 
Po kliknutí na "Zvieratá slovenska" sa zobrazí nová okno s výberom zvierat v ľavo a fotografiami v strede.
 
 
Ukážka helpu:
Obsahuje hlavne databázu miest,pohorí a riek a pár informácií o aplikácii.
 
 
Najľepšie bude ak si sami tento program vyskúšate.Nájdete ho v sekcí na stiahnutie.
 

O stránke

Vitajte na mojej stránke Tonny HomePage, ktorá vznikla okrem iného aj za účelom prezentovania Content Management systému liMet, ktorý je témou mojej bakalárskej práce.
Sitemap Sitemap      Valid css CSS      Valid XHTML XHTML     RSS RSS Hosting Sponsor: Netropolis s.r.o           © Anton Urbaník 2008