Web Developer

Novinky


Projekty k predmetu Computer Graphics 1

pg.aspdotnet.skStránka vznikla za účelom prezentovania projektov k povinnému predmetu Computer Graphics 1, ktorý absolvujem v zimnom semestri 2008. Prvým projektom je BSP strom a reprezentácia priestoru pomocou neho. Viac na stránke

Dovolenka v Chorvátsku v mestečku Makarska

MyV sekcí galéria pribudli tri nové albumy: Dovolenka Chorvátsko - Makarska , Dovolenka Chorvátsko - Makarska - foto z pedalíny a Scenérie z Makarskej. Fotografie sú z dovolenky v Chorvátsku z mestečka Makarska. Pekné scenérie, ktoré sa mi podarilo nafotiť sú uložené v samostatnom albume a tieto fotografie sa dajú stiahnuť aj v originálnej veľkosti pre prípad, že by sa Vám niektoré z nich zapáčili.

Šetrič obrazovky - Animals screensaver

MamutV sekcí portfólio pribudla nová podstránka Animals screensaver. Ide o celkom prítulný šetrič obrazovky, ktorý som naprogramoval v jazyku C# ... možete si ho stiahnuť a vyskúšať. Pre jeho fungovanie budete potrebovať mať na svojom počítači naištalované behové prostredie .NET framework vo verzí 2.0 a viššie.

Release v1.10 CMS systému liMet

Logo CMS LimetPrvá publikovaná verzia Content management systému liMet vo verzí 1.10 je k dispozící na stiahnutie na podstránke s názvom Release v1.10.

Úprava dizajnu CMS systému liMet

Pre lepšiu prehľadnosť, flexigilnosť a použiteľnosť prešiel CMS systém liMet úravou dizajnu obsahovej časti a menu. Náhľad na túto zmenu s krátkym komentárom nájdete v podsekcí Flexibilý dizajn  podstránky CMS liMet.

Podsekcia: Návrhové diagramy

V sekcia CMS liMet vznikla nová podsekcia : Návrhové diagramy, pojednávajúca v krátkosti o UML návrhových diagramoch mojej bakalárskej práce (cms liMet). Celý návrch systému sa dá stiahnuť v sekcí : Na stiahnutie položka UML diagramy, alebo kliknite sem na priame stiahnutie.

Bakalárska práca - Content management system liMet

Nová sekcia CMS liMet sa bude venovať mojej bakarárskej práci, ktorou je systém na tvorenie a správu obsahu web stránok (Content management system). Budem sa snažiť objasniť jeho obsah, funkčnosť a v niektorých ďaľších podstránkach tejto sekcie sa budem venovať aj reálnemu nasadeniu a použitiu na vytvorenie vlastnej internetovej stránky. Spomeniem najdôležitejšie kroky od jeho stiahnutia cez inštaláciu, konfiguráciu až po vlasnté uprávy a zmenu funkčnosti...

Projekt Gamepack k predmetu Extrémne programovanie

V sekcí portfólio je pridaná nová podstránka, ktorá prezentuje projekt Gamepack k predmetu Extrémne pogramovanie. Ide o skupinový projekt jednoduchých mini hier, na krotom som sa zúčastnil ja a spolužiaci Maroš Gálik, Michal Kristín, Peter Trévai, Adrian Zvara.

Vytvorenie sekcie galéria

Podstránka galéria bola napojené na rovnomenný modul CMS systému liMet. Boli do nej pridané albumy fotografií  z lyžovačiek v tejto sezóne 2007-2008.

Upravenie obsahu v sekcií 'Na stiahnutie'

Sekcia na stiahnutie bola naviazaná na modul downloads CMS systému liMet. Modul bol naplnený obsahom podľa vzoru predchádzajúcej verzie tejto web stránky. Nachádzajú sa tu zabalené súbory mojich projektov, skúškových aplikácií a ďaľších programov a hier ktoré som naprogramoval.
11-20/21 | << 123 >>

O stránke

Vitajte na mojej stránke Tonny HomePage, ktorá vznikla okrem iného aj za účelom prezentovania Content Management systému liMet, ktorý je témou mojej bakalárskej práce.
Sitemap Sitemap      Valid css CSS      Valid XHTML XHTML     RSS RSS Hosting Sponsor: Netropolis s.r.o           © Anton Urbaník 2008